domborcice

 

Výnimočný rodinný 3 podlažný rodinný dom v

Borčiciach.

 

S veľkou hospodárskou budovou na útulnom

oplotenom pozemku, s bohatou zeleňou a

zámkovou dlažbou.

 

cena dohodou

Popis nehnuteľnosti

Dovoľte mi aby som vám predstavil výnimočný rodinný dom, s prepracovanými detailami, v roku 2015 vyňatý z bytového fondu, umožňuje podnikanie aj bývanie v jednom. Nachádza sa v obci Borčice (len 12 km od Trenčína, 10 km od Ilavy a 10 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice). Dom je 3-podlažný (1PP, 1NP a 2NP), podpivničený, s podlahovou plochou 252 m2, hospodárskou budovou 78 m2 a s výmerou pozemku 1.212 m2.

 

– 1.PP (obslužná časť s podlahovou plochou 79 m2): chodba, z ktorej vstupujete do relaxačnej miestnosti, práčovne s kondenzačným plynovým kotlom TERMOMAX pre ústredné kúrenie, tepelným výmenníkom pre rýchlu odozvu teplej vody, kúpeľne so sprchovacím kútom Sanotechnik a špeciálnou infra saunou R-LUX Kombi osvetlenou led svetlom cez soľné kryštály z Tibetu s pohodlným sedadlom z voňavého kanadského cédra, do garáže s otváraním SUPRAMATIC a skladu, s výstupom do predzáhrady, ktorý možno použiť ako vedľajší vstup. Hlavný vstup do domu je cez veľkorysý, presklený, relaxačný altán s oddychovou zónou 10 m2, s elektricky vyhrievanou podlahou;

 

-1.NP (denná časť s podlahovou plochou 84 m2): vstup cez presklené zádverie, schodiskom do centrálnej predsiene, odtiaľ vstupujete do najväčšej miestnosti, ktorá je predelená zásuvným modulom v jednej tretine, odkiaľ je výstup na spodnú loggiu , do kuchyne s kuchynskou linkou v tvare L, kúpeľne so sprchovacím kútom, WC s umývadlom, oproti schodisku je vstavaná šatníková skriňa, kancelária, vykurovanie ústredným kúrením s radiátormi;

 

– 2.NP (môže slúžiť ako rodinná časť s podlahovou plochou 79 m2): centrálna chodba, z ktorej vchádzate samostatne do 3 miestností (dve miestnosti sú zvonku prepojené loggiou s nádherným výhľadom na predzáhradku), kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, šatníková skriňa, WC, vykurovanie ústredným kúrením s radiátormi, dodávané teplo je riadené centrálnym programovacím termostatom, v lete chladenie zabudovanou klimatizačnou jednotkou; Podlažia sú prepojené krásnym samonosným dreveným schodiskom z tvrdého dreva Intermonex, steny schodiska sú bezúdržbové, obložené umývateľným obkladom Deos.

 

Dom je tehlová stavba, takmer štvorcového pôdorysu so sedlovou strechou. Prestavený a skolaudovaný v roku 1999 na bývanie a v roku 2015 prešiel úplnou premenou na firemné priestory. Na fasáde je omietka okrovej farby. Dom je osadený eurooknami z tvrdého dreva s izolačným dvojsklom a trojsklom, interiérovými zvislými žalúziami. Podlaha v dome je pokrytá keramickou dlažbou, v izbách je plávajúca podlaha. Teplo v dome zabezpečuje ústredné kúrenie napojené na radiátory s vlastným plynovým kotlom, náklady pri výrobe tepla máte úplne pod kontrolou. Teplú úžitkovú vodu (na varenie a umývanie) zabezpečuje plynový kondenzačný kotol TERMOMAX a veľkoobjemový 200 l zásobník vody, čo umožňuje jej okamžité použitie. Kuchynská linka tvaru L je osadená všetkými potrebnými elektrospotrebičmi značky (WHIRLPOOL, PHILCO.

 

Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, elektrinu, plyn, kanalizáciu má riešenú vlastnou žumpou. O vašu bezpečnosť sa postará nainštalovaný elektronický alarm Jablotron OASiS 80 prepojený na GSM mobil. Vedľa domu je samostatná hospodárska budova s rozmerom 21,8 x 5,5 m, ktorá môže slúžiť ako garáž s dvoma elektricky ovládanými rolovacími dverami a sklad.

 

Prístrešok prečnievajúci z hospodárskej budovy slúži pre ďalšie dve dodávkové autá. Priestor vedľa prístrešku ponúka súkromie na posedenie s priateľmi. Do dvora vojdete autom pohodlne, elektronicky ovládanou bránou priamo z ulice. Na pozemku sa okrem ovocných a okrasných drevín nachádza spevnený povrch osadený zámkovou dlažbou 614 m2, na ktorej pohodlne zaparkuje 10 vozidiel. Pozemok je z troch strán oplotený, v zadnej časti pletivom, pri dome betónovými tvarovkami.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

 

 

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

FB Oskar Hanták - exkluzívny realitný maklér

_d717112

https://www.facebook.com/oskarhantak.sk/

Kúpna cena

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, infra-sauny na mieru, drevených okien, preskleného altánu, kuchynskej linky na mieru vrátane spotrebičov, praktické vstavané skrine a všetky pevné súčasti nehnuteľností .

Kupujete si hospodársku budovu s dvoma samostatnými miestnosťami, elektrickými výsuvnými dverami aj pre dodávkové vozidlo, plochu spevnenú zámkovou dlažbou, bohatú parkovú úpravu, oplotenie, elekricky ovládanú vstupnú bránu.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Jehpo výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu. Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom a zároveň miestom pre vaše podnikanie.

Podnikáte a ste zároveň svojej rodine nablízku. Dom na podnikanie a bývanie môžete mať hneď za cenu:

 

 

Dohodou,- EUR

Kontaktný formulár