pozemokuhry

 

Orná a lesná pôda v tichom prostredí

Udiča-Uhry?

 

 

 cena 5,91 EUR / m2

Popis nehnuteľnosti

Túžite relaxovať v rozprávkovo tichom prostredí?

 

Alebo radi by ste využili možnosť skvelej investície? Ste milovníkom lovu rýb? Milujete poľovníctvo, turistiku, horské bicykle? To všetko môžete mať.


Máme pre vás krásny pozemok (6333 m2 orná pôda3059 m2 bukový les) o výmere 9392 m2 v malej malebnej dedinke Udiča-Uhry, ktorý sa nachádza v okrese Považská Bystrica.

Pozemok je v mierne svahovitom teréne, na ktorom si môžete postaviť rekreačnú chatu. Chata môže byť pre vás oázou pokoja alebo výhodná investícia na prenájom. Prístup je po poľnej ceste, ktorá lemuje okraj pozemku. Kúriť môžete drevom z vlastného bukového lesa, ktorý chráni v zime pozemok pred vetrom, v lete poskytuje príjemný chládok.

Prípojka elektriky sa nachádza na cca 300 m od pozemku, vodu zabezpečíte navŕtaním studne v spodnej časti pozemku.

Udiča-Uhry s krásnou prírodou, výhľadom na vodnú hladinu Nimnickej priehrady je obkolesená zeleňou okolitých Strážovských vrchov. Je to ideálne prostredie na oddych a relax počas celého roka. 

Pokiaľ vás omrzí tráviť čas v chate, môžete navštíviť neďaleké liečebné kúpele Nimnica s bohatou ponukou wellness. Vodná nádrž v dĺžke 12 km, šírke 1 km ponúka plavbu výletnou loďou, pre milovníkov vodných športov je možnosť využiť plavbu vlastným plavidlom. Ak ste rybár, vodná nádrž je rajom pre rybárov sumcov, kaprov, zubáčov, šťúk, uhrov aj pstruhov.

Pre milovníkov poľovníctva je ideálnou vstupenkou do miestneho poľovníckeho združenia. Okolité hory sú plné jelenej, srnčej, danielej aj diviačej zveri.

Ak ste turistický nadšenec, môžete sa vybrať do turistami vyhľadávaných lokalít –neďaleký Považský hrad, Súľovské skaly. V Púchove môžete navštíviť archeologické múzeum, v Lednických Rovniach sklárske múzeum. 

Skvelú lyžovačku vy alebo vaši hostia zažijú vo vyhľadávaných lyžiarskych strediskách - napríklad Čertov, Portáš, Maríková, Podjavorník.


Dobrým tipom na výlet je objekt ľudovej architektúry Čičmany, sobášny palác v . V zime si môžete užiť aj so svojimi známymi lyžovačku v lyžiarskych strediskách a zrelaxovať po lyžovačke v blízkych kúpeľoch. 


Ak si viete predstaviť odpočinok v malebnom prostredí Udiča-Uhry, alebo máte predstavu výhodnej investície,

 

kontaktujte ma :  +421/948/024 086,  oskar@oskarhantak.sk.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

FB

FB Oskar Hanták - exkluzívny realitný maklér

_D715903

 

Oskar Hantak exkluzívny realitný maklér

Mapa

Snimka_obrazovky_2019-02-01_o_1.18.03   

Pozemok Udiča-Uhry

Kontaktný formulár