stavebny pozemok uhry

Stavebný pozemok  4273m2 (51.300 EUR) 

 

Cena  12 EUR / m2

 ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

Udiča-Uhry

 

 GPS 49°09'15.2"N 18°25'45.1"E

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte pozemok pre nové bývanie alebo chatu?

Popis nehnuteľnosti

Túžite relaxovať v rozprávkovo tichom prostredí? Alebo radi by ste využili možnosť skvelej investície? Ste milovníkom lovu rýb? Milujete poľovníctvo, turistiku, horské bicykle? To všetko môžete mať.

Máme pre vás veľkorysý pozemok  o výmere 4273 m2 v malej malebnej dedinke Udiča-Uhry, ktorý sa nachádza v okrese Považská Bystrica len 4 km od diaľnice Bratislava -Žilina.

Pozemok je v mierne svahovitom teréne, na ktorom si môžete postaviť rekreačnú chatu alebo rodinný dom.

 Chata môže byť pre vás oázou pokoja alebo výhodná investícia na prenájom. Prístup je po asfaltovej obecnej ceste, ktorá lemuje okraj pozemku. Kúriť môžete drevom z vlastného bukového lesa, ktorý chráni v zime pozemok pred vetrom, v lete poskytuje príjemný chládok.

 Dom na zbúranie so súpisným číslom 621 je pripojený na elektrinu, vodu zabezpečíte navŕtaním studne v spodnej časti pozemku.

Udiča-Uhry s krásnou prírodou, vrch Kľapy ponúka nádherné výhľady na vodnú hladinu Nimnickej priehrady, ktorá je obkolesená zeleňou okolitých Javorníckych vrchov. Je to ideálne prostredie na oddych a relax počas celého roka.

Pokiaľ vás omrzí tráviť čas v chate alebo dome, môžete navštíviť neďaleké liečebné kúpele Nimnica s bohatou ponukou wellness. Vodná nádrž v dĺžke 12 km, šírke 1 km ponúka plavbu výletnou loďou.

 Pre milovníkov vodných športov je možnosť využiť plavbu vlastným plavidlom. Ak ste rybár, vodná nádrž je rajom pre rybárov sumcov, kaprov, zubáčov, šťúk, uhrov aj pstruhov.

Pre milovníkov poľovníctva je ideálnou vstupenkou do miestneho poľovníckeho združenia. Okolité hory sú plné jelenej, srnčej, danielej aj diviačej zveri.

Ak ste turistický nadšenec, môžete sa vybrať do turistami vyhľadávaných lokalít –neďaleký Považský hrad, Súľovské skaly. V Púchove môžete navštíviť archeologické múzeum, v Lednických Rovniach sklárske múzeum.

Skvelú lyžovačku vy alebo vaši hostia zažijú vo vyhľadávaných lyžiarskych strediskách - napríklad Čertov, Portáš, Maríková, Podjavorník.

Dobrým tipom na výlet je objekt ľudovej architektúry Čičmany, sobášny palác v . V zime si môžete užiť aj so svojimi známymi lyžovačku v lyžiarskych strediskách a zrelaxovať po lyžovačke v blízkych kúpeľoch.

Ak si viete predstaviť odpočinok v malebnom prostredí Udiča-Uhry, alebo máte predstavu výhodnej investície, kontaktujte ma na 0948/024 086. 


S financovaním na hypotekárny úver vám pomôže náš špecialista, Ing. Igor Žársky, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

 

clen_realitnej_unie_250x109

Fotogaléria

Kontakt

 

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom.

 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Kúpna cena

 

Cena  pozemku (4.273m2)

 

51.300 EUR

 

oskar_hantak_stavebny_pozemok_udica_uhry-11  

Dokumenty na stiahnutie

List vlastníctva pozemok  - stavebný pozemok Udiča-Uhry

Snímka z katastrálnej mapy - pozemok Udiča-Uhry

 

Užitočné odkazy

Udiča - oficiálna stránka obce Udiča 

 

Považská Bystrica mesto - oficiálna stránka mesta  PB 

 

snimka_obrazovky_2020-02-21_o_22.28.14

Kontaktný formulár