Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3ibytLR

3i byt Lednické Rovne komplet zariadený

 

aj s garážou.

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte tiché miesto, kde budete žiť so svojou rodinou. Ponúkame vám bývanie v bytovom dome, v tichom prostredí, obkolesenom relaxujúcou zeleňou. Príjemní susedia, ktorí milujú poriadok a čistotu.

Ak máte dve autá, jedno môžete parkovať vo vlastnej garáži, vzdialenej len 500 m od bytu, druhé pred domom na ceste. Ponúkame vám na predaj 3i byt kompletne prerobený a zariadený, v obci Lednické Rovne, časť Súhradka 213.

Plocha: úžitková 62,70 m2, podlahová 61,20 m2, pivnica 1,50 m2, celková 65 m2. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4, bez výťahu, druhý vchod, 18 bytovej jednotky.

Podlahy: vybrúsené nalakované dubové parkety, keramická dlažba, plávajúca podlaha. Steny: sadrové stierky. Okná: plastové dvoj-sklo s vnútornými žalúziami. Dvere: meranti drevené so sklenou výplňou, zárubne pôvodné oceľové, vchodové bezpečnostné dvere.

Vybavenie kúpeľne: zasklený sprchovací kút s vaničkou , umývadlo, zrkadlo s osvetlením, kachličky po strop, skrinky na odloženie kozmetiky . Samostatné WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka rustikálna, tvaru L so vstavanými spotrebičmi zn. ZANUSSI (umývačka, elektrická rúra, plynový sporák) antikorové odsávanie do komína, mikrovlnná rúra, antikorové umývadlo, posuvný stolík pod oknom, chladnička s mrazničkou.

Spálňa prechádza do loggie. Loggia má dostatok priestoru pre stolík a dve stoličky. Zariadenie spálne (vstavané skrine, dvojitá posteľ s úložným priestorom, nočné stolíky, skrinka) sú súčasťou ponuky.

Obývacia izba kompletne zariadená ( obývacia stena, sedačka, konferenčný a jedálny stôl so stoličkami). Detská izba kompletne zariadená ( knižnica stena, sedačka, písací stôl, vstavaná skriňa).

Výhody: slnečný ( okná orientované východ a západ), pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, základná aj stredná škola, škôlka, možnosť zamestnania v RONA, YURA, krásny historický park pre potešenie duše, letné kúpalisko, letné kino, tenisové kurty, futbalový štadión, detské ihriská.

Pre kúpu ponúkame vyžitie komplexných služieb hypotekárneho poradcu Igora Žárskeho.

Volajte +421/948/ 024 086 , Viber, WhatsApp, messenger, imessage

Videoprehliadka

Kontakt

 

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

Kúpna cena

Predaj prebehne formou Open house v sobotu 26.05.2018 od 10:00 do 14:00 hod. Záujemci o kúpu bytu a garáže, prihláste sa na túto udalosť na adrese:


https://www.facebook.com/events/805097239694522/

Open house je nová služba, ktorú poskytujeme našim klientom. Počas nej je sprístupnená nehnuteľnosť záujemcom o kúpu len vo vopred stanovený dátum, nie však predtým a ani potom. 

Výsledkom Open house bude rezervácia bytu a garáže s víťazom obhliadkovej ponuky. 

 

Cena 3i byt od 68.000 EUR, garáž od 7.000 EUR.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF