Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom s pozemkom
Lednické Rovne - Horenice
165 000€

Špeciálna ponuka od NARIO Púchov
interiér na klúč za 38 129€

Dokumenty na stiahnutie

Rozdelenie pozemkov Horenice

Rozpis zariadení domu na kľúč

Čo obsahuje holodom

Etapy financovania domu

Vykresy domu Horenice 

 

_d715570

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto kde by ste sa na trvalo usadili?

 

skalka  

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Lednických Rovniach, v lokalite plnej slnka,  v časti Horenice, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou. V okolí Lednických Rovní sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť pstruhovej rieky Lednica .

 

Mám záujem!

 

1-09_kuchyna_02

 
Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení stavebného a územného povolenia v roku 2023 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do konca v roku 2024. Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou od 650 m2. Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 


 

 

Dispozícia

 

skalka  

Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni. 

 

 

Technické riešenie

 

podorys_a

Steny sú navrhnuté z keramických tehiel  hrúbky 250 mm. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický z drevených krokiev a je možné v ňom vytvoriť odkladací priestor na sezónne veci.

O vykurovanie domu sa postará vodné podlahové kúrenie. Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, žumpu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene. 

Architektonické riešenie

Dom je riešený kombináciou bielej omietky a aj podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Lednických Rovniach je škôlka, jasle,  I. aj II. stupeň základnej školy. V Púchove vzdialenom 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v LR RONA, YURA LR, CONTINENTAL Púchov, krásny historický park pre potešenie duše, letné kúpalisko, letné kino, tenisové kurty, futbalový štadión, detské ihriská aj miesto pre aktívny odpočinok v areali HuntyFish na okraji parku.

 

Prevedenia

 

Hrubá stavba - 120 000€

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné a územné povolenie, projekt domu, žumpu, elektrickú a vodovodnú prípojku, cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

 

Holodom - 165 000€

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

 

Štandard - 203.129€

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, sanitu, kuchyňu aj spotrebiče, nábytok a oveľa viac. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu firmou Nario.

 

 

Nario interér

Podrobný rozpis  dokončenia domu firmou Nario nájdete v dokumnetoch na stiahnutie. Môžete si vybrať celú ponuku, časť ale aj robiť zmeny materiálu po dohode s firmou Nario v Púchove.

NARIO

 

 

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom).
Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 23 ročnú prax vo finančnom poradenstve.
Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.

 

 


clen_realitnej_unie_250x109

 

 

Kúpna cena domu aj s pozemkom

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu. Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za bezkonkurenčnú cenu.

 

Hrubá stavba
s pozemkom
120 000€

Holodom
s pozemkom
165 000€

 

  

Kontakt 

 

 

 

  

 Voľné pozemky - 1x ( 1 )

 Predané - 4x ( 2, 3, 4, 5 )

 

snimka_obrazovky_2021-12-02_o_15-39-19

Informácie

 

Obecný úrad Lednické Rovne - oficiálna stránka obce Lednické Rovne

Sklárne RONA LR - spoločnosť RONA, sklárne so 120 ročnou tradíciou a viac ako 1500 zamestnancami

snimka_obrazovky_2020-07-28_o_6.41.09   

Obr. Pôdorys domu - vchod východný

 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF