Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Projekt Dolna Breznica

 

zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  68O m2

 

Cena 4i holodom s pozemkom 145.000 EUR

 

ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

Voľné domy -  1

Rezervované domy - 2

Dolná Breznica , IBV pri zastávke

 

49°04'55.7"N 18°15'41.6"E

 
 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nový domov za cenu 4i bytu v Dolnej Breznici ?

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Dolnej Breznici, vedľa obchodu s potravinami, nad autobusovou zástavkou, takmer v centre obce, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na mierne svahovitom pozemku s výmerou  680 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení stavebného a územného povolenia v roku 2022 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do konca  roku 2022.

 Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

 Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic hrúbky 250 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický z drevených krokiev a je možné v ňom vytvoriť odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará vodné podlahové kúrenie ( zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, žumpu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Dolnej Breznici je materská škola, v Lednických Rovniach 2km I. a II. stupeň základnej školy, zdravotné stredisko.  V Púchove vzdialenom 10 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, dobrý prístup. V Lednických Rovniach obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v LR RONA, YURA LR, CONTINENTAL Púchov, krásny historický park pre potešenie duše, letné kúpalisko, letné kino, tenisové kurty, futbalový štadión, detské ihriská aj miesto pre aktívny odpočinok v areali HuntyFish na okraji parku. 

_fz64430_oskar_hantak_domy_d_breznica_20211020

V okolí Dolnej Breznice sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť pstruhovej rieky Lednica .

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné a územné povolenie, projekt domu, žumpu, elektrickú a vodovodnú prípojku, cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 110.000,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 145.000,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu, elektrický bojler. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu.

 Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom).

Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.


 

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

 

oskar_portret_r

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Užitočné odkazy

 

Dolná Breznica - oficiálna stránka obce DB 

   

Lednické Rovne - oficiálna stránka obce LR 

 

Púchov mesto - oficiálna stránka mesta  Púchov 

  

 

 

 

  breznica_zarsky_copy    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voľné pozemky - 1

Rezervované - 2 

Dokumenty na stiahnutie

Snímka z katastrálnej mapy - pozemok 

Parametre domu - katalogove parametre domu

Etapy financovania stavby domu Dolná Breznica IBV pri zastávke - rozloženie financovania 

Projekt Dolná Breznica - IBV pri zastávke - rozdelenie pozemku

Pôdorys domu - užitková plocha domov

List vlsatníctva pozemku

 

  snimka_obrazovky_2020-07-28_o_6.41.09   

Obr. Pôdorys domu - vchod východný

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár