Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Projekt Háj v LR

 

zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  67O m2

 

Cena 4i hrubej stavby s pozemkom 90.000 EUR

 

Predané 4 domy -hrubá stavba s pozemkom JCN 90.000,-

ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

Lednické Rovne, Háj I

 

N 49°03'48.5" E 18°16'41.2"

 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nový domov za cenu 4i bytu v Lednických Rovniach ?

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Lednických Rovniach, v najlepšej lokalite, plnej slnka, takmer v centre obce, v mestskej časti Háj, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou od 670 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku v lete 2020 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do 6 mesiacov v roku 2021.

 Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. V obývačke je navrhnutý krb viditeľný aj od jedálenského stola. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

 Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic hrúbky 250 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom malý odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará nezávislé elektrické odporové podlahové kúrenie ( zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, mestský vodovod, žumpu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Lednických Rovniach je škôlka, jasle,  I. aj II. stupeň základnej školy. V Púchove vzdialenom 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v LR RONA, YURA LR, CONTINENTAL Púchov, krásny historický park pre potešenie duše, letné kúpalisko, letné kino, tenisové kurty, futbalový štadión, detské ihriská aj miesto pre aktívny odpočinok v areali HuntyFish na okraji parku. 

V okolí Lednických Rovní sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť pstruhovej rieky Lednica .

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné povolenie, projekt domu, žumpu, elektrickú prípojku, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 90.000,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, predpríprava na krb (komín), fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 119.888,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) obsahuje podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu,elektrický bojler.  

 

 Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom).

Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.


 

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

Kontakt

 

oskar_portret_r

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Užitočné odkazy

Lednické Rovne - oficiálna stránka obce LR 

 

Púchov mesto - oficiálna stránka mesta  Púchov 

 

oskar_hantak_domyhajoskar_hantak_stavebny_pozemok_lednicke_rovneoskar_hantak_domyhaj

 

Voľné pozemky - 0

Rezervované - 1, 2, 3, 4

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF