Projekt Košeca

 

 

Zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  712 m2

 

Cena 4i holodomu s pozemkom 124.888 EUR

 

Predané 5 domov aj spozemkom za jednotkovú cenu 124.888,-

 ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

Košeca - výstavba na jar 2021

 "N 49°00'17.1   "E 18°15'09.1

 
 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte bývanie v novom dome so záhradou, 

za cenu 4i bytu v Ilave?

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Košeci, v najlepšej lokalite, plnej slnka, na okraji obce, len 900 m od okresného mesta Ilava, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120 m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou  712 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku na jeseň 2020 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do 9 mesiacov v roku 2021.

 Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. V obývačke je navrhnutý krb viditeľný aj od jedálenského stola, alternatíva pre rok 2021 kúrenie klimatizáciou, napájanou vlastným fotovoltaickým systémom. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic hrúbky 250 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom malý odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará nezávislé elektrické odporové podlahové kúrenie ( zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, kanalizáciu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Košeci je škôlka, jasle,  I. aj II. stupeň základnej školy. V Ilave vzdialenej 1 km a Dubnici vzdialenej 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v Ilave a Dubnici.

V okolí Košece sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť Váhu a jazier v Prejte.

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, územnné a stavebné povolenie, projekt domu, vodovodnú prípojku, kanalizáciu,  elektrickú prípojku, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 94.888,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) vchodové dvere, okná s trojsklom, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 124.888,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) obsahuje podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu,elektrický bojler.  

Cena domu s pozemkom v prevedení štandard do 139.888,- EUR

 Vyhotovenie domuv prevedení nadštandard (zahŕňa štandard a naviac) obsahuje sanitu, vodovodné batérie, kuchynskú linku , terasa a oplotenie pozemku.

Cena domu s pozemkom v prevedení nadštandard do 154.888,- EUR

 odové dvere, 

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom, štandard, nadštandard).

Pred podpisom rezervačnej zmluvy a zaplatením zálohy vo výške 3.000,- požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu Ing. Igora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.


 

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

 

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Dokumenty na stiahnutie

Snímka z katastrálnej mapy - pozemok Košeca

List vlastníctva č. 703 - parcela KN-E 772

Parametre domu - katalogove parametre domu

Etapy financovania stavby domu - rozloženie financovania 

Projekt Košeca - rozdelenie pozemku a rozmery

UPI pozemok Košeca

Elektrika - určenie bodu napojenia

Voda - určenie bodu napojenia

Pôdorys domu - užitková plocha

  snimka_obrazovky_2020-07-28_o_6.41.09   

Obr. Pôdorys domu - vchod východný

Užitočné odkazy

Košeca - oficiálna stránka obce Košeca

Ilava mesto - oficiálna stránka mesta  Ilava 

 

rozdelenie_pozemku_koseca_12345

 Obr. Snímka mapy z Google maps

 

Voľné pozemky - 0

Rezervované - 1, 2, 3, 4, 5

Kúpna cena domu aj s pozemkom

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si dom vrátane technológii.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu.

Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za cenu:

 

124.888,- EUR

 

Ext_02_terasa075x

 

Obr. Vizualizácia domu - západný vchod

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér.

Vzdelávam sa u tých najlepších v odbore, aby som vám mohol poskytnúť tie najlepšie rady a služby.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a robím ju na špičkovej úrovni.

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár