Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Projekt Košeca

 

zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  712 m2

 

Cena 4i stavby holodom s pozemkom 124.888 EUR

 

Predané 5 domov - hrubá stavba s pozemkom JCN 94.888,-

ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

Košeca

 

 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nový domov za cenu 4i bytu v Košeci ?

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Košeci, v najlepšej lokalite, plnej slnka, na okraji obce, len 500 m od okresného mesta Ilava, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120 m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou  712 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku na jeseň 2020 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do 12 mesiacov v roku 2021.

 Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. V obývačke je navrhnutý krb viditeľný aj od jedálenského stola. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic hrúbky 250 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom malý odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará nezávislé elektrické odporové podlahové kúrenie ( zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, kanalizáciu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Košeci je škôlka, jasle,  I. aj II. stupeň základnej školy. V Ilave vzdialenej 1 km a Dubnici vzdialenej 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v Ilave a Dubnici.

V okolí Košece sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť Váhu a jazier v Prejte .

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, územnné a stavebné povolenie, projekt domu, vodovodnú prípojku, kanalizáciu,  elektrickú prípojku, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 94.888,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 124.888,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) obsahuje podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu,elektrický bojler.  

 Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom, štandard, nadštandard).

Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.


 

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

Kontakt

 

oskar_portret_r

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF