Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Projekt Skalka nad Váhom

 

 

Zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  668 m2

 

Cena 4i hrubej stavby s pozemkom  114.000,- EUR,

holodom 159.000,-; dvojdom 149.000,-

 

 ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

Skalka pri Trenčíne  

 "N 48.94268   "E 18.08284

Voľné domy -  11x

Rezervované domy - 3x

 
 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte výhodné bývanie vo vlastnom 4i dome s pozemkom,

za cenu bytu v TN?

 Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Skalke n/V, v najlepšej lokalite, plnej slnka, na okraji obce, len 9 km od krajského mesta Trenčín a 4 km od Nemšovej , skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Skalka nad Váhom pri Trenčíne má viac ako 1000 ročnú históriu. Prví slovenskí svätí, Andrej Svorad a  Beňadik, pútnici, ktorí dávali príklad svojím čestným životom. Modli sa a pracuj – bolo ich životné krédo.

Ak chcete nájsť samy seba, Skalka je ideálne miesto pre vaše rozjímanie, miesto kde 1000 ročný duch histórie žije v Skalách kláštora, jaskynnej kaplnke ale aj okolitých horách.

Každoročná púť veriacich v Skalke, ktorá sa koná už niekoľko storočí 17.7 na sviatok sv. Svorada a sv. Beňadika. Púti predchádza týždňové medzinárodné stretnutie umelcov Ora et Ars.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120 m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou 668 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku najneskôr  podaním žiadosti na stavebné konanie  a predpokladaný termín ukončenia hrubej stavby je do 6 mesiacov od začatia výstavby. Dokončenie stavby holodom do 12 mesiacov od ukončenia hrubej  stavby v roku 2023.

 Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou.  Pre rok 2022 doporučujeme   kúrenie tepelným čerpadlom, napájaným vlastným foto-voltaickým systémom 5 kWp. Pre výmenu vzduchu doporučujeme lokálnu rekuperaciu s kontinuálnou cirkuláciou vzduchu aleb lepšie investovať ušetrené peniaze do silnejšej fotovoltaiky (10 kWp). Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z keramických tvárnic hrúbky 250 mm. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický drevený a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará podlahové vodné kúrenie (zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, žumpu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene. Súčasťou projektu Skalka je obojsmerná prístupová cesta pohodlnej šírky 5500 mm, chodník 1800 mm a zelený pás 500 mm v ktorom budú uložené rozvody elektriny, vody, chránička pre internetové pripojenie.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a dreveným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové 3-sklo. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

 V Skalke n/V je škôlka a I.stupeň základnej školy. V Nemšovej vzdialenej 4 km, Trenčíne vzdialenom 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, športoviská a stredné aj vysoké školy, úrady 

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v Nemšovej, Dubnici a Trenčíne.

V okolí Skalky sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť Váhu.

Ak ste milovníkom zdravého životného štýlu, určite vás poteší cyklotrasa: Trenčín - Nové Mesto n/V alebo  Trenčín -Nemšová - Brumov (CZ), ktorá prechádza len niekoľko metrov od vášho budúceho domu.

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, územné a stavebné povolenie, projekt domu, vodovodnú prípojku, žumpu,  elektrickú prípojku, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

Cena domu vrátane pozemku a sietí v prevedení hrubá stavba je 114.000,- EUR.

Individuálne vám ponúkame výstavbu holodomu:

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) vchodové dvere, okná s troj-sklom, vnútorné  vapenné omietky, vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu vrátane pozemku aj sietí v prevedení holodom je 159.000,- EUR

 Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbovú hrubú stavbu a všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, zhodnotenie pozemku, hrubá stavba, holodom).

Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu Ing. Igora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Všetky úvery požadujeme riešiť výhradne prostredníctvom  Ing. Igora Žárskeho, jeho referencie nám pomôžu vybrať najvhodnejších majiteľov nového bývania v Skalke n/V pri Trenčíne.

 


 

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

 

oskar_portret_r

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Dokumenty na stiahnutie

Snímka z katastrálnej mapy - pozemok Skalka n/V

List vlastníctva č. 538 - parcela KN-C 312

Parametre domu - katalogove parametre domu

Mapa povodňového ohrozenia - tisícročná voda

Etapy financovania stavby domu Skalka- rozloženie financovania 

Projekt Skalka n/V - rozdelenie pozemku a etapy výstavby

Uznesenie obecného zastupiteľstva  Skalka n/V

Elektrika - určenie bodu napojenia Skalka

Voda - určenie bodu napojenia Skalka

Pôdorys domu - užitková plocha

Pôdorys dvoj-domu - užitková plocha

Projekt Skalka - vizualizácia usporiadania domov

 

 

  snimka_obrazovky_2020-07-28_o_6.41.09   

Obr. Pôdorys domu - vchod východný

Užitočné odkazy

Skalka n/V - oficiálna stránka obce Košeca

Trenčín  mesto - oficiálna stránka mesta  Trenčín 

 

situacia_predaj_skalka_free

 Obr. Snímka mapy a umiestnenie domov

 

Voľné domy -   11x 

Rezervované domy -  3x

Kúpna cena domu aj s pozemkom

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si dom v prevedení hrubá stavba.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu.

Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za cenu:

 

Hrubá stavba 114.000,- EUR 

Holodom 159.000,- EUR, dvojdom 149.000,-

 

Ext_02_terasa075x

 

Obr. Vizualizácia domu - západný vchod

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár