Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom s pozemkom
Trenčín - Skalka nad Váhom
169 000€

Špeciálna ponuka od NARIO Púchov
interiér na klúč

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte výhodné bývanie vo vlastnom 4i dome s pozemkom, za cenu bytu v TN?

 

skalka  

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Skalke n/V, v najlepšej lokalite, plnej slnka, na okraji obce, len 9 km od krajského mesta Trenčín a 4 km od Nemšovej , skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou. 

Skalka nad Váhom pri Trenčíne má viac ako 1000 ročnú históriu. Prví slovenskí svätí, Andrej Svorad a  Beňadik, pútnici, ktorí dávali príklad svojím čestným životom. Modli sa a pracuj – bolo ich životné krédo. 

Ak chcete nájsť samy seba, Skalka je ideálne miesto pre vaše rozjímanie, miesto kde 1000 ročný duch histórie žije v Skalách kláštora, jaskynnej kaplnke ale aj okolitých horách. Každoročná púť veriacich v Skalke, ktorá sa koná už niekoľko storočí 17.7 na sviatok sv. Svorada a sv. Beňadika. Púti predchádza týždňové medzinárodné stretnutie umelcov Ora et Ars. 

 

Mám záujem!

 

1-09_kuchyna_02

 

 
Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120 m2,  úžitkovou plochou 95 m2, bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou do 668 m2.

 Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení  stavebného povolenia v roku 2023 a predpokladaný termín ukončenia hrubej stavby je do 12 mesiacov od začatia výstavby najneskôr v lete roku 2024.  Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

 

 

Dispozícia

 

skalka  

Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s tepelným čerpadlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút,  vaňu a dve umývadlá. 

Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou.Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej odložíte všetko potrebné. 

V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

Pre rok 2023 doporučujeme kúrenie tepelným čerpadlom, napájaným vlastným foto-voltaickým systémom 5 kWp. Pre výmenu vzduchu doporučujeme lokálnu rekuperaciu s kontinuálnou cirkuláciou vzduchu aleb lepšie investovať ušetrené peniaze do silnejšej fotovoltaiky (10 kWp). 

 

 

Technické riešenie

 

podorys_a

Steny sú navrhnuté z keramických tvárnic hrúbky 240 mm. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický drevený a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci. 

O vykurovanie domu sa postará podlahové vodné kúrenie (zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, žumpu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Súčasťou projektu Skalka je obojsmerná prístupová cesta pohodlnej šírky 5500 mm, chodník 1800 mm a zelený pás 500 mm v ktorom budú uložené rozvody elektriny, vody, chránička pre internetové pripojenie. 

Architektonické riešenie

Dom je celý riešený omietkou kombináciou bielej  a šedej farby  vrátane podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové trojsklo, vnútri biele, vonku antracit.

V Skalke n/V je škôlka a I.stupeň základnej školy. V Nemšovej vzdialenej 4 km, Trenčíne vzdialenom 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, športoviská a stredné aj vysoké školy, úrady 

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v Nemšovej, Dubnici a Trenčíne. 

V okolí Skalky sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť Váhu. Ak ste milovníkom zdravého životného štýlu, určite vás poteší cyklotrasa: Trenčín - Nové Mesto n/V alebo  Trenčín -Nemšová - Brumov (CZ), ktorá prechádza len niekoľko metrov od vášho budúceho domu.

 

Prevedenia

 

ext_03_back_predane_lr

Hrubá stavba - 124 000€

 Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, územné a stavebné povolenie, projekt domu, vodovodnú prípojku, žumpu,  elektrickú prípojku, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

 

Holodom - 169 000€

 Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) vchodové dvere, okná s troj-sklom, vnútorné  vapenné omietky, vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Holodom

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu, elektrický bojler. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu.

 

Štandard

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, sanitu, kuchyňu aj spotrebiče, nábytok - ostatné podrobnosti viď NARIO. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu firmou Nario. Podrobný rozpis  dokončenia domu firmou Nario nájdete v dokumnetoch na stiahnutie. Môžete si vybrať celú ponuku, časť ale aj robiť zmeny materiálu po dohode s firmou Nario v Púchove. 

 

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbovú hrubú stavbu a všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  (pozemok, zhodnotenie, hrubá stavba, holodom).
Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭0911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve. Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.

 

 


clen_realitnej_unie_250x109

 

 

Kúpna cena domu aj s pozemkom

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu.Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za bezkonkurečnú cenu.

 

Hrubá stavba
s pozemkom
124 000€

Holodom
s pozemkom
169 000€

 

  

Kontakt 

 

 

 

  

 Voľné pozemky - 12x

 Predané - 6x

 

snimka_obrazovky_2021-12-02_o_15-39-19

Dokumenty na stiahnutie

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF