Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom s pozemkom
Trenčín - Záblatie
185 000€ 

Špeciálna ponuka od NARIO Púchov

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nový domov za cenu 4-izbového bytu v Trenčíne Záblatí?

zablatie

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Trenčíne - Záblatí, v tichej, kľudnej lokalite, plnej slnka, v časti poľnohospodárska ulica, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou. 

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2, úžitkovou plochou 95 m2, bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou do 735 m2

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení stavebného a územného povolenia jar 2024 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do 12 mesiacov. Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu.

 

Mám záujem!


 

Dispozícia

 

1-09_kuchyna_02


Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s tepalným čerpadlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút,  vaňu a dve umývadlá.

Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

 

 

 

Technické riešenie

 

podorys_aSteny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic hrúbky 240 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby  zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, strop 400 mm, podlaha 100 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický z drevených krokiev a je možné v ňom vytvoriť odkladací priestor na sezónne veci.

O vykurovanie domu sa postará vodné podlahové kúrenie (zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, vodovod, kanalizáciu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie

Dom je celý riešený omietkou kombináciou bielej a šedej farby vrátane  podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové trojsklo, vnútri biele, vonku antracit. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Záblatí sú dve škôlky s jaslami,  I. aj II. stupeň základnej školy je v mestskej časti Trenčín - Zlatovce, stredné školy v Trenčíne. V Trenčíne vzdialenom 1 km  sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné aj vysoké školy.

 

 

_fz64339_oskar_hantak_domy_zablatie_20211020

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, kľudné prostredie,  aj miesto pre aktívny odpočinok, možnosť bicyklovania po vážskej cyklomagistrále vedúcej okrajom pozemku.

Vaše cesta do práce alebo na nákupy je len na skok. Diaľnica D1, Trenčiansky uzol, je len 1km od vášho nového bývania.

V okolí Záblatie  sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť rieky Váh. 

Trenčín - oficiálna stránka mesta

 

 

Chcem dom

 

 

 

Prevedenia

 

Hrubá stavba - 140 000€

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné a územné povolenie, projekt domu, elektrickú, vodovodnú a kanalizačnú prípojku, cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu.

 

Holodom - 185 000€

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

 

ext_03_back_predane_lr

 

Štandard

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, sanitu, kuchyňu aj spotrebiče, nábytok - ostatné podrobnosti viď NARIO. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu firmou Nario. Podrobný rozpis  dokončenia domu firmou Nario nájdete v dokumnetoch na stiahnutie. Môžete si vybrať celú ponuku, časť ale aj robiť zmeny materiálu po dohode s firmou Nario v Púchove. 

ext_03_back_predane_lr

 


Aká je kúpna cena
, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.


Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení.

 

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  (pozemok, zhodnotenie, hrubá stavba, holodom).
Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭0911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve. Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.

 

 

clen_realitnej_unie_250x109

 

 

 

Kúpna cena domu aj s pozemkom

 

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu. Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za bezkonkurenčnú cenu.

 

Hrubá stavba
s pozemkom
140 000€

Holodom
s pozemkom
185 000€

 

  

Kontakt 

 

 

 

 

 

 Voľné - 6x (10, 11, 12, 13, 14, 17)

 Predané - 12x (1-9, 15, 16, 18)

 

snimka_obrazovky_2021-12-02_o_15-39-19

Dokumenty na stiahnutie

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF