Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Projekt Trenčín - IBV_Záblatie

 zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  735 m2

 

Cena 4i holodom s pozemkom 175.000 EUR,

hrubá stavba s pozemkom 130.000 EUR.

 ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

GPS: 48°53'52.3"N    17°59'29.0"E

 

 Projekt Trenčín - IBV Záblatie

 

Voľné domy -      9

Rezervované domy - 9

 

 
  
 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nový domov za cenu 4i bytu v Trenčíne Záblatí ?

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Trenčíne - Záblatí, v tichej, kľudnej lokalite, plnej slnka, v časti poľnohospodárska ulica, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou od 735 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení stavebného a územného povolenia v roku 2022 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do 12 mesiacov v roku 2023.

 Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

 Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic hrúbky 240 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický z drevených krokiev a je možné v ňom vytvoriť odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará vodné podlahové kúrenie ( zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, vodovod, kanalizáciu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Záblatí sú dve škôlky s jaslami,  I. aj II. stupeň základnej školy je v mestskej časti Trenčín - Zlatovce, stredné školy v Trenčíne. V Trenčíne vzdialenom 1 km  sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné aj vysoké školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, kľudné prostredie,  aj miesto pre aktívny odpočinok, možnosť bicyklovania po vážskej cyklomagistrále vedúcej okrajom pozemku.

Vaše cesta do práce alebo na nákupy je len na skok. Diaľnica D1, Trenčiansky uzol, je len 1km od vášho nového bývania.

_fz64339_oskar_hantak_domy_zablatie_20211020    

 Obr. Relax v meste

 

V okolí Záblatie  sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť rieky Váh.

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné a územné povolenie, projekt domu, elektrickú, vodovodnú a kanalizačnú prípojku, cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu, .

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 130.000,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 175.000,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu, elektrický bojler. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu.

 Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom).

Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭0911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.

 

_fz64371_oskar_hantak_domy_zablatie_20211020

 

Obr. Pozemok Záblatie TN


 

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

 

oskar_portret_r

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Užitočné odkazy

 

 

snimka_obrazovky_2021-12-02_o_15-39-19     

 

Obr. Projekt Trenčín - IBV Záblatie , GPS: 48°53'52.3"N 17°59'29.0"E

 

Trenčín - oficiálna stránka mesta

 

 

Voľné pozemky - 9

Rezervované - 9

  

Dokumenty na stiahnutie

Snímka z katastrálnej mapy - pozemok IBV Záblatie

Parametre domu - katalogove parametre domu

Etapy financovania stavby domu IBV Záblatie - rozloženie financovania 

Pôdorys domu A - užitková plocha domov

Pôdorys domu B - užitková plocha domov

Holodom podrobne

List vlastníctva pozemky 1

List vlastníctva pozemky 2

Projekt Trenčín IBV Záblatie - rozdelenie pozemku 

Kanalizácia DN 300 - TN Záblatie

Vodovod DN 100 - TN Záblatie 

Výkresová dokumentácia domu

  snimka_obrazovky_2020-07-28_o_6.41.09   

Obr. Pôdorys domu - vchod východný

Kúpna cena domu aj s pozemkom

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si dom v prevedení hrubá stavba.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu.

Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za cenu:

 

130.000,- EUR - hrubá stavba

 

175.000,- EUR - holodom

 

Ext_02_terasa075x

 

Obr. Vizualizácia domu s terasou

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár