Novostavba domu

Novostavba 4-izbového domu za cenu bytu.

zastavaná plocha 118 m2, úžitková plocha 92 m2,váš pozemok

 

 

Cena holodomu bez pozemku 89.900 EUR

 

 

 ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte bývanie v novostavbe na svojom pozemku za cenu bytu?

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou, na vašom stavebnom pozemku.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 118m2,  úžitkovou plochou 92 m2,  bude postavený na vašom stavebnom pozemku.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku na jar 2020 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do 6 mesiacov v roku 2020.

Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy pri výstavbe domu. 

Dispozícia
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. V obývačke je navrhnutý krb viditeľný aj od jedálenského stola. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových tvárnic, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci.

O vykurovanie domu sa postará nezávislé elektrické podlahové kúrenie. Dom bude napojený na elektrickú energiu, vŕtanú studňu a septik (ak na pozemku nebude prístup k verejnému vodovodu a kanalizácii).

Orientačná ceny: žumpa 2000,-EUR, vŕtaná studňa 3500,- EUR, elektrická prípojka 2500,- EUR  

Primárna energia domu podľa projektu je na hodnote nízkoenergetického domu A1. Primárna energia je určená z reálnej potreby energie v budove, so zohľadnením strát celého energetického reťazca.

Primárna energia je globálnym ukazovateľom, najdôležitejším parametrom, ktorý stavebný úrad kontroluje a vyjadruje hospodárnosť budovy.

Primárna energia pre nízkoenergetické rodinné domy do konca roku 2020 má hodnotu A1=55-108 kWh/m2 rok.  

Na porovnanie primárna energia pre pasívne rodinné domy podľa zákona EU od 1.1.2021 má hodnotu A0< 54 kWh/m2 rok.

Po 1.1.2021 skolaudujeme už len pasívne domy s takmer nulovou spotrebou energie (na kúrenie, chladenie, svietenie a výrobu teplej vody). 

Pasívne domy s takmer nulovou spotrebou energie budú na Slovensku odhadom drahšie o 25-30%, pre vyšie nároky na materiál, technické prevedenie, pracnosť detailov stavby a nutnosť použitia obnoviteľných zdrojov energie (fotovoltaika, termika, tepelné čerpadlo, rekuperátor).

Využite posledný rok 2020 na stavbu svojho vysnívaného nízkoenergetického domu za dobré peniaze.

Od roku 2021 budú ceny pre  pasívne domy s takmer nulovou spotrebou energie vyššie  minimálne o 25-30%.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a dreveným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa, stavebné povolenie, komplexný projekt domu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky, strechu, strešnú kritinu, predpríprava na krb (komín).

Cena domu v prevedení hrubá stavba do 49.500,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, elektrický bojler, fasáda na hotovo vo farbe podľa požiadavky.

Cena domu v prevedení holodom do 89.900,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac)  podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu.  

Cena domu v prevedení štandard do 104.900,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení nadštandard (zahŕňa štandard a naviac) sanitu, vodovodné batérie, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, terasa.

Cena domu v prevedení nadštandard do 119.900,- EUR

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností. Prípojky na všetky inžinierske siete.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby bude zálohové v etapách po dohode (hrubá stavba, holodom, štandard, nadštandard).


S financovaním na hypotekárny úver, vám pomôže náš špecialista, Ing. Igor Žársky, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

 

clen_realitnej_unie_250x109

Fotogaléria

Kontakt

 

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom.

 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Kúpna cena

 

Cena holodomu bez pozemku 89.900 EUR

 

 3D Vizualizácia domu - tu klikni. 

Snimka_obrazovky_2019-10-18_o_13.55.14

Dokumenty na stiahnutie

 

Parametre domu - katalogove parametre domu

Etapy financovania stavby domu - 20,35,45 - rozloženie financovania 

Užitočné odkazy

Kontaktný formulár