Referencie

Odporúčam realitnú kanceláriu pána Oskara Hantáka. Férový prístup, seriózne jednanie, skúsenosť, komunikatívnosť. Chválim právny servis, nakoľko všetko prebehlo hladko. Ďakujem za spoluprácu.

Marcel Chleban - Púchov

Ahoj Oskar,želáme Ti všetko dobré v Novom roku ,celej Tvojej rodinke a ďakujem za super spoluprácu a nech Ti ide to čo Ťa baví a čo robíš dobre. Veľa predaných nehnuteľností.

Stanislav Repáč - Lednické Rovne

Mal som osobnú skúsenosť s pánom Hantákom, pri kúpe nehnuteľnosti. Hodnotím ho ako seriózneho, zodpovedného, nemal problém s akýmikoľvek požiadavkami, vedel sa veľmi dobre orientovať v danej oblasti, ochotne vedel poradiť a pomôcť. Mal som s jeho agentúrou len pozitívne skúsenosti a vrele ho doporučujem.

Ľubomír Masarovič - Ilava

Oskar aj my ešte raz za všetko ďakujeme. Spolupráca s Vami bola veľmi príjemná. Všetko dobré celej rodinke. Anka a Ivan

Anna Kasárová - Lednické Rovne.

Profesionálny prístup, skvelá komunikácia, výborná súčinnosť a poradenstvo ohľadom predaja nehnuteľnosti od realitného makléra Oskara Hantáka, hodnotím na vysokej úrovni a jeho služby môžem odporučiť všetkým tým, ktorí potrebujú profesionálne realitné služby.

Alena Lukáčová - Púchov

Chcem sa poďakovať Pánovi Oskarovi Hantákovi za jeho profesionálne služby pri kúpe bytu. Jednal s nami seriozne a spoľahlivo, sme mu vďační a odporúčame jeho služby aj iným.

Vladimír Bajzík - Lednické Rovne

Nepochybuj o mojich referenciách na teba, ale ani veľmi nemusím, lebo za teba hovorí tvoja 100 percentná práca.Ďakujem za profesionálny prístup, spoľahlivosť. Určite doporučujem mojim známym.

Daniela Ušiaková - Považská Bystrica

S priebehom kúpy nehnuteľnosti sme boli spokojní, realitnú kanceláriu p. Hantáka môžeme odporučiť. Kúpa prebehla rýchlo, všetky potrebné informácie sme odkomunikovali telefonicky, e-mailom alebo osobne, naše požiadavky boli splnené a riešené ihneď. Dokumentáciu zabezpečil a vybavil p. Hanták osobne.

Eva Čížová - Lednické Rovne

Ďakujem Oskarovi Hantákovi za profesionálne služby pri predaji bytu, ako realitný maklér je flexibilný, s ľudským prístupom, príjemným jednaním. Jeho služby rada odporučím aj iným.

Iveta Tabaková - Nová Dubnica

Na facebooku ma nájdete pod menom Anna Kasárová. Potrebovali sme predať svoj byt, rýchlo, bezpečne a za najlepšiu možnú cenu Nechceli sme predaju venovať svoj voľný čas, ale chceli sme mať prehľad ako predaj prebieha. Prvý dojem na nás spravila rýchla reakcia na mail, že potrebujeme vyriešiť predaj bytu. Informácie o priebehu predaja bytu vrátane ceny za službu nás presvedčili. Byt sa predal za lepšiu cenu ako sme očakávali, už po 14. dňoch od podpisu zmluvy o sprostredkovaní predaja s pánom Oskarom Hantákom. Výhodou spolupráce bolo, že celý proces predaja prebiehal tak, ako bolo uvedené na stránke www.oskarhantak.sk . Priebežné informovanie o krokoch predaja, bolo podľa našich predstáv.

Anna Kasárová - Lednické Rovne.