Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


hporubadom

 Hľadáte usadlosť pre chov koní alebo agropodnikanie?

 

Dvojizbový dom so zariadením aj s pozemkom 2755 m2,

možnosťou dokúpenia 26.500 m2 pre agropodnikanie

 

PREDANÝ 

 cena 69.990 dom s pozemkom aj zariadením

 ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

GPS: N 48.951846 E 18.284896

 

Horná Poruba 318

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný, dvojizbový dom aj so zariadením, umiestnený na vlastnom oplotenom pozemku s plochou 2755 m2, v kľudnej časti obce Horná Poruba, vhodný pre agropodnikateľa, s možnosťou dokúpenia až 26.500 m2 pozemku.

 Dom je prízemný tehlový, so sedlovou strechou o veľkosti 2+1+1, s úžitkovou plochou cca 90 m2 , s prístavbou pre chov  domácich zvierat (maštaľ pre cca 50 kôz), remeselné využitie a úschovu náradia.

 Dom bol postavený pred rokom 1947, komplexnou rekonštrukciou interiéru prešiel v roku 2011.  Technický stav obvodového plášťa odpovedá roku výstavby a pre súčasný štandard vyžaduje rekonštrukciu.

 Vykurovanie zabezpečuje piecka na drevo napojená na teplovodné potrubie naplnené nemrznúcou zmesou s radiátormi .

 Dispozícia: vstupná presklená predsieň zabezpečuje ochranu pred únikom tepla, kúpeľňa s sprchovacím kútom , WC, komora, kuchyňa, obývacia izba a spálňa. Dom je čiastočne podpivničený. V pivnici je čerpadlo na vodu a elektrický bojler na teplú vodu.

 Podlahy sú betónové s plávajúcou podlahou a dlažbou. Dom nie je zateplený, okná sú nové plastové s izolačným dvoj-sklom.

 Dom má vlastný zdroj vody zo studne,  kanalizáciu treba dopojiť na vlastnú žumpu, elektrina 380V. Prevádzkové náklady domu sú minimálne na úrovni 150 EUR/mesiac.

 Príjazd k domu je po spevnenej obecnej ceste, vozidlom 4x4. Výhodou je kľudná časť nad obcou. Záhrada za domom je slnečná, s možnosťou výsadby ovocných stromov.  

Horná Poruba je obec v srdci Strážovských Vrchov, s dominantou vrchu Vápeč. Necelé 4 km je známe lyžiarske stredisko Homôľka. 

Nehnuteľnosť je bez vecného bremena, má jedného vlastníka.

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, plastových okien,  kuchynskej linky na mieru vrátane spotrebičov, a všetky pevné súčasti nehnuteľnosti a všetok nábytok, ktorý je na fotografiách. Budovu maštale s príslušenstvom.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.


S financovaním na hypotekárny úver, vám pomôže náš špecialista, Ing. Igor Žársky, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

 

 

clen_realitnej_unie_250x109

Kontakt

 

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom.

 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Dokumenty na stiahnutie

LV KNC 1920 pozemok a dom č.s. 318 H.Poruba

Výmera pozemkov Horná Poruba -29.255 m2

Obec Horná Poruba - úrad obce, starosta, škola, škôlka

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF