Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Hrubastavba Puchov

Novostavba 4-izbového domu za cenu bytu v Púchove 

zastavaná plocha 118 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok cca 700 m2

 

Cena 4i domu so sieťami aj s pozemkom

119.000 EUR

 

 ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

 

Predaný, predaný, predaný 

 

 GPS: 49°06'48.2"N 18°18'23.7"E

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nové bývanie v dome s pozemkom, za cenu 4i bytu v Púchove ?

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu na okraji Púchova.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 118m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na slnečnom, rovinatom pozemku s výmerou 700 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku na jeseň 2020 a predpokladaný termín ukončenia hrubej stavby domu  je do 3 mesiacov v roku 2020.

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. V obývačke je navrhnutý krb viditeľný aj od jedálenského stola. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic Termalica 240 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci.

Primárna energia domu podľa projektu je na hodnote A1. Primárna energia je, laicky povedané, určená z reálnej potreby energie v budove, so zohľadnením strát celého energetického reťazca.

(Primárna energia, má hodnotu pre rodinné domy do konca roku 2020 A1=55-108 kWh / (m2.a). 

(Na porovnanie A0 < 54 kWh / (m2.a) podľa zákona od 1.1.2021 skolaudujeme už len domy TAKMER S NULOVOU SPOTREBOU). 

Primárna energia je globálnym ukazovateľom, najdôležitejším parametrom, ktorý stavebný úrad kontroluje a vyjadruje hospodárnosť budovy.

 O vykurovanie domu sa postará nezávislé elektrické podlahové kúrenie. Dom bude napojený na elektrickú energiu, vŕtanú studňu, betónovú žumpu 12 m3, - všetky prípojky sú na pozemku.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Púchove  vzdialenom 1 km je školka a I. a II.stupeň základnej školy. V Púchove sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

 V okolí Púchova, sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť pstruhovej rieky Biela voda.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 118m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na pozemku s výmerou 700 m2.

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, územné a stavebné povolenie, projekt domu, vŕtanú studňu, žumpu, elektrickú prípojku, prístupovú cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky, komín,  strechu, strešnú krytinu.

Cena domu s pozemkom a sieťami v prevedení hrubá stavba do 119.000,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, s rozvody vody, elektriny, elektrický bojler, predpríprava na krb, fasáda na hotovo vo farbe podľa požiadavky.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 149.000,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) obsahuje podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu.  

Cena domu s pozemkom v prevedení štandard do 164.000,- EUR

 Vyhotovenie domuv prevedení nadštandard (zahŕňa štandard a naviac) obsahuje sanitu, vodovodné batérie, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, terasa.

Cena domu s pozemkom v prevedení nadštandard do 179.000,- EUR

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom, štandard, nadštandard).


S financovaním na hypotekárny úver vám pomôže náš špecialista, Ing. Igor Žársky, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

 

clen_realitnej_unie_250x109

Kontakt

 

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom.

 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Dokumenty na stiahnutie

Parametre domu - katalogove parametre domu

 

Užitočné odkazy

 

Púchov mesto - oficiálna stránka mesta  Púchov 

 

 snimka_obrazovky_2019-09-04_o_8.33.30_kopie 

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF