Vykúpime váš pozemok, byt, dom, chatu...

Vykúpime váš pozemok, byt, dom, chatu...

Vykúpime pozemky, domy, byty, chaty. Vykúpime vašu nehnuteľnosť.

Už ste sa niekedy zamysleli nad ponukou, ktorú môžete vidieť na bilbordoch, letákoch, lístočkoch na dverách vchodových dverí do bytových domov? Alebo ste sa s takouto ponukou ešte nestretli. Alebo vás to ani nezaujíma?

Ak sa chcete dozvedieť viac o téme, čítajte ďalej.

_d717101

S rastúcou konkurenciou na trhu s realitami, realitky hľadajú, ako zarobiť viac a to často aj  na úkor majiteľov nehnuteľností.  

 V poštových schránkach sa objavujú osobné listy s ponukou odkúpenia nehnuteľnosti za výhodných podmienok ( výhodných pre realitku).

 Aký je dôvod výkupu nehnuteľností, v čom je jeho podstata?

Vykúpiť nehnuteľnosť za čo najnižšiu cenu, často aj pod 50% tržnej ceny a následne ju predať za maximálnu tržnú cenu.

Realitka tak získa oveľa väčší zisk ( niekedy je to aj 50% tržnej ceny), ako pri obyčajnom sprostredkovaní predaja, kde provízia predstavuje maximálne  3-10 % tržnej ceny nehnuteľnosti.

Predajom vašej nehnuteľnosti realitke, vždy prerobíte. Pi výkupe nehnuteľnosti za cenu menšiu ako 90 % tržnej ceny platíte viac ako 10% tržnej ceny, čo je maximálna výška provízie, pri sprostredkovaní predaja.

Ešte stále uvažujete o predaji svojej nehnuteľnosti rýchle a bez rizika? Kývnete na rýchlu ponuku peňazí za vašu nehnuteľnosť vo výške 70% tržnej ceny?

money-2991837_640

Alebo si radšej vyberiete makléra, ktorý pracuje profesionálne za dopredu stanovených podmienok a stáleho cenníka, ktorý má verejne prístupný na svojich stránkach?

Takýto maklér sa snaží predať vašu nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu na trhu, lebo jeho provízia je stanovená percentuálne z predajnej ceny.

 


 

Zaujíma vás niečo z realít? Hľadáte odpovede na vaše otázky?

 Napíšte mi. Možno práve vaša otázka bude zodpovedaná v mojom ďalšom článku.

 

Ak sa vám moje články páčia a chcete ich pravidelne dostávať, napíšte mi.

Budem vám ich posielať na váš mail.

 

Novinky a informácie o mne, mojich ponukách, realitách nájdete na mojej Facebookovej stránke.