Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Projekt Lednicke Rovne - IBV Horenice I

 

zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  692 m2

 

Cena 4i holodom s pozemkom 145.000 EUR

 

ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

Voľné domy -  0

Rezervované domy -  1, 2, 3, 4 

 

Lednické Rovne, IBV Horenice-I etapa

 

N 49°03'48.5" E 18°16'41.2"

 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto kde by ste sa na trvalo usadili?

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Lednických Rovniach, v lokalite plnej slnka,  v časti Horenice, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou od 692 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení stavebného a územného povolenia v roku 2022 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do konca v roku 2022.

 Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

 Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pôrobetonových  tvárnic hrúbky 250 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický z drevených krokiev a je možné v ňom vytvoriť odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará vodné podlahové kúrenie ( zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, žumpu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Lednických Rovniach je škôlka, jasle,  I. aj II. stupeň základnej školy. V Púchove vzdialenom 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v LR RONA, YURA LR, CONTINENTAL Púchov, krásny historický park pre potešenie duše, letné kúpalisko, letné kino, tenisové kurty, futbalový štadión, detské ihriská aj miesto pre aktívny odpočinok v areali HuntyFish na okraji parku. 

prenajom_4idom_seges_horka_lr_7_z_7

V okolí Lednických Rovní sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť pstruhovej rieky Lednica .

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné a územné povolenie, projekt domu, žumpu, elektrickú a vodovodnú prípojku, cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu, .

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 110.000,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 145.000,- EUR

 Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom).

Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 20 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Dokumenty na stiahnutie

 

 

snimka_obrazovky_2021-12-09_o_17-21-47

Obr. Rozdelenie pozemku pre rodinné domy LR -IBV Horenice I

 

Voľné pozemky -  0

 

Rezervované - 1, 2, 3, 4

 

 

Pozemok na stavbu rodinného domu - list vlastníctva k pozemku parcely č. 104 a 105  

Parametre domu - katalogove parametre domu

Etapy financovania stavby domu IBV Hornice I- rozloženie financovania 

Projekt IBV Horenice I - rozdelenie pozemku a etapy výstavby

Pôdorys domu - užitková plocha domov

Čo obsahuje holodom - rozpis materiálu a prác

Užitočné odkazy

 

 

snimka_obrazovky_2020-07-28_o_6.41.09

Obr. Pôdorys 4i domu

 

Obecný úrad Lednické Rovne - oficiálna stránka obce Lednické Rovne

Sklárne RONA LR - spoločnosť RONA, sklárne so 120 ročnou tradíciou a viac ako 1500 zamestnancami

 

 

Voľné pozemky -  0 

Rezervované - 1, 2, 3, 4

 

Kúpna cena domu aj s pozemkom

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si dom v prevedení hrubá stavba.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu.

Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za cenu:

 

110.000,- EUR - hrubá stavba

 

145.000,- EUR - stavba holodom

 

 

Ext_02_terasa075x

 

Obr. Vizualizácia domu s terasou

FAQs

FAQs

_fz64464_oskar_hantak_domy_horenice2_20211210   

1, Kedy začne výstavba domov?

 Výstavba domov - IBV Horenice začne hneď na jar

 2, Môžem požiadať o výstavbu domu, keď nemám hotovosť?

 Na to aby ste mohli s nami stavať dom v Horeniciach , potrebujete disponibilný príjem, ktorý zabezpečí splácanie úveru vo výške 100.000,-EUR a nezaloženú nehnuteľnosť ohodnotenú znalcom na 125.000,- EUR.

 3, Môžem niekde vidieť postavený dom fyzicky?

 Postavené sú 4 domy na Lednických Rovniach, alebo 5 domov v Košeci. Podrobnosti sú na stránkach :  

https://www.oskarhantak.sk/domyhaj.   

https://oskarhantak.sk/domykoseca

4, Môžem si kúpiť samostatne len pozemok?

Pozemok samostatne nepredávame. Predávame minimálne pozemok a hrubú stavbu, vrátane prístupovej cesty a chodníka, inžinierskych sieti, projektov cesty a domu, stavebného povolenia... 

5, Kedy bude dom postavený?

 Doba výstavby domov je maximálne 12 mesiacov od začatia výstavby. Plánujeme  začať na jar 2022, dokončenie holodomu do konca roka 2022.

 6, Aký bude postup ak sa rozhodnem pre stavbu domu?

 Skôr ako spolu podpíšeme zmluvu o predaji podielu na pozemku v lokalite Horenice, musíte absolvovať stretnutie s naším finančným odborníkom, ktorý preverí a zároveň vám vysvetlí postup financovania domu.

 Následne vám predáme podiel na pozemku, s konkrétnym číslom budúceho domu v projekte. 

7, Čo ak sa rozhodnem po kúpe pozemku, že si to postavím svojpomocne?

 Na pozemok budeme mať záložné právo do doby, kedy splníte podmienky v zmluve o dielo a zmluve o zhodnotení pozemku. Je to naša zábezpeka, aby ste dom minimálne do ukončenia hrubej stavby postavili s nami.

 Splnením podmienok v záložnej zmluve vám vystavíme kvitanciu a zrušíme záložné právo na pozemok na ktorom budeme stavať váš dom v katastri. 

8, Koľko potrebujem peňazí, aby som mohol s vami začať stavať dom?

 a, Ideálna suma na začatie stavby je 100.000,- EUR. Preto nehnuteľnosť 125.000,- aby vám banka poskytla úver 80%.

  Postavením hrubej stavby do výšky 1 meter obvodových múrov, zapíšeme rozostavanú stavbu na list vlastníctva. Následne znalec vypracuje posudok pre banku podľa projektu, čo umožní preniesť úver založenej nehnuteľnosti na váš nový dom.

 Cenu domu aj s pozemkom podľa údajov tnalca bude cca 200.000,-EUR,  čo pri 80% financovaní umožňuje úver do 160.000,-EUR. Táto suma vám  stačí na dom k nasťahovaniu.

9, Pomôžete nám vybaviť úvery, prípadne predať byt po preložení úveru?

 Znalec ktorý spolupracuje s našim finančným odborníkom vypracuje znalecký posudok na rozostavaný dom aj váš byt rýchlo a spoľahlivo. Predaj vášho bytu vám zabezpečíme za najlepšiu cenu na trhu formou elektronickej aukcie, ktorú môžete sami riadiť.

10, Ak si vyberiem konkrétny dom, mám financie odsúhlasené vašim odborníkom, ako mám postupovať ?

 Stretneme sa, aby sme prebrali všetky zmluvy, výkresy a prípadné zmeny stavby, prebrali vaše konkrétne otázky a po vzájomnej zhode, pristúpili k obchodu.

11, Nebude sa meniť cena domu?

Cena domu aj s pozemkom je pre rok 2022 stanovená na 110.000 EUR v prevedení hrubá stavba. Táto bude platná do 31.12.2022.

V zmluve o dielo je navýšenie ceny o maximálne 10 % z ceny diela t.j. cca 8.000  EUR pre  rok 2023, ak budú dodávatelia  zvýšovať ceny vtupov ( materiál a práca -železo, polystyrén, drevo, betón, siete...) a stavba sa nie z naších príčin predĺži.

 

 

 

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár