Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


 

zastavaná plocha 120 m2, úžitková plocha 95 m2, pozemok  650 m2

 

Cena 4i holodom s pozemkom 165.000 EUR

 

ZAVOLAJTE MI +421 948 024 086

Voľné domy -   1, 3, 4

Rezervované domy - 2, 5

 

Lednické Rovne, Horenice - 2.etapa

 

N 49°03'48.5" E 18°16'41.2"

 

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto kde by ste sa na trvalo usadili?

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Lednických Rovniach, v lokalite plnej slnka,  v časti Horenice, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou od 650 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení stavebného a územného povolenia v roku 2023 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do konca v roku 2024.

 Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

 Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

 V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

 Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z keramických tehiel  hrúbky 250 mm. Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je klasický z drevených krokiev a je možné v ňom vytvoriť odkladací priestor na sezónne veci.

  O vykurovanie domu sa postará vodné podlahové kúrenie. Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, žumpu - všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a aj podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Lednických Rovniach je škôlka, jasle,  I. aj II. stupeň základnej školy. V Púchove vzdialenom 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, možnosť zamestnania v LR RONA, YURA LR, CONTINENTAL Púchov, krásny historický park pre potešenie duše, letné kúpalisko, letné kino, tenisové kurty, futbalový štadión, detské ihriská aj miesto pre aktívny odpočinok v areali HuntyFish na okraji parku. 

prenajom_4idom_seges_horka_lr_7_z_7

V okolí Lednických Rovní sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť pstruhovej rieky Lednica .

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné a územné povolenie, projekt domu, žumpu, elektrickú a vodovodnú prípojku, cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu, .

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 120.000,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 165.000,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení na kľúč (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, sanitu, kuchyňu aj spotrebiče, nábytok - ostatné podrobnosti viď NARIO. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu firmou Nario. Podrobný rozpis  dokončenia domu firmou Nario nájdete v dokumnetoch na stiahnutie. Môžete si vybrať celú ponuku, časť ale aj robiť zmeny materiálu po dohode s firmou Nario v Púchove. 

Cena domu s pozemkom v prevedení interiér na kľúč  do 203.129,- EUR

 Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom).

Pred podpisom kúpnej zmluvy a zaplatením za pozemok, požadujeme navštíviť nášho finančného poradcu IngIgora Žárskeho (‭+421 911 481 522)‬, ktorý má viac ako 23 ročnú prax vo finančnom poradenstve.

Jeho referencie nám pomôžu vybrať majiteľov nového bývania.

clen_realitnej_unie_250x109

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

oskar_hantak_realitny_makler

Oskar Hanták

tel.: +421 948 024 086

oskar@oskarhantak.sk

www.oskarhantak.sk

 

Predávate svoju nehnuteľnosť? Pomôžem vám s predajom. 

Predáva niekto z vašich známych? Pošlite mu odkaz na moje stránky, ďakujem vám.

Dokumenty na stiahnutie

 

 snimka_obrazovky_2023-07-20_o_14-46-25 

 

Obr. Rozdelenie pozemku pre rodinné domy LR -Horenice2 

 

Voľné pozemky -  1, 3, 4

 

Rezervované - 2, 5

 

 

Pozemok na stavbu rodinného domu - list vlastníctva k pozemku parcely č. 108 109 110 

Parametre domu - katalogove parametre domu

Etapy financovania stavby domu IBV Hornice 2- rozloženie financovania 

Projekt IBV Horenice 2 - rozdelenie pozemku a etapy výstavby

Pôdorys domu - užitková plocha domov

Čo obsahuje holodom - rozpis materiálu a prác

Výkresová dokumentácia domu

 

 

Užitočné odkazy

 

 

snimka_obrazovky_2020-07-28_o_6.41.09

Obr. Pôdorys 4i domu

 

Obecný úrad Lednické Rovne - oficiálna stránka obce Lednické Rovne

Sklárne RONA LR - spoločnosť RONA, sklárne so 120 ročnou tradíciou a viac ako 1500 zamestnancami

 

 

Voľné pozemky -   1, 3, 4

Rezervované - 2, 5

 

Kúpna cena domu aj s pozemkom

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si dom v prevedení hrubá stavba (holodom, interiér na kľúč).

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Kupujete si dom, ktorý má dobrú polohu v blízkosti diaľnice s potenciálom modernej dediny. Výhodná poloha vám umožní turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a tak si nie len prevetráte hlavu, ale aj načerpáte novú energiu.

Kupujete si nehnuteľnosť, ktorá môže byť vaším domovom.  Dom na  bývanie vrátane pozemku, môžete mať hneď za cenu:

 

120.000,- EUR - hrubá stavba

 

165.000,- EUR - stavba holodom

 

203.129,-EUR - interér na kľúč 

 

 

oskarhantak_reality_dom_horenice2

 

Obr. Prevedenie domu s terasou

Oskar Hantak

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať. Predávajúci, kupujúci ani maklér

Točím video prehliadky, ocením vašu nehnuteľnosť, využívam profesionálneho fotografa, vytvorím spolu s vami home staging, pre každú nehnuteľnosť vytvorím samostatnú stránku na ktorej dopĺňam informácie, tak ako vznikajú interakciou so zákazníkmi , vypracujem plán propagácie na sociálnych sieťach.  

Všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu, ktorú trh unesie. 


Oskar Hantak

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF